Claims Detective

Mida peaksite teadma raha laenamine enne raha laenamist

Enne laenuandjalt raha laenamist peaksite teadma, kuidas see tagasi makstakse ja millal peate maksed tegema. See teave aitab teil otsustada, kas saate tagasimaksegraafikut endale lubada. Samuti peaksite teadma, kas laen amortiseerub täielikult – see on siis, kui iga makse intressiosa vähendatakse algsest põhisummast. Kui ei, peate võib-olla esimese laenu tagasimaksmiseks rohkem raha laenama.

soodsaim väikelaen

Raha saate laenata erinevatest allikatest, nagu traditsioonilised institutsioonid, valitsusasutused ja investeerimiskontod. Enne laenu taotlemist on oluline tutvuda tasude, intressimäärade ja muude tingimustega. Raha saate traditsioonilisest pangast või krediidiühistust või spetsialiseeritud laenuandjalt. Kui teil on mõned võimalused, taotlege oma vajadustele vastavat. Seejärel lugege enne lepingu allkirjastamist tingimused hoolikalt läbi.

Teine võimalus on laenata raha raha laenamine sugulaselt. See meetod on mugav ja aitab vältida pikka ametlikku taotlemisprotsessi. See võib olla eriti kasulik, kui vajate raha kiiresti või kui teil on halb krediit. Kuid pidage meeles, et teil võib tekkida konflikte oma pereliikmetega. Lisaks peaksite veenduma, et tingimused on kirjalikult sõnastatud. Kui teete seda, on teie leping siduv.

Eraisikulaenud on saadaval mitmesugustel eesmärkidel, näiteks reisikuludeks, erakorraliseks autoremondiks, kodu parandamiseks ja muudeks kuludeks. Neid ei soovitata aga kõrghariduse kulude katteks.Isiklikud laenud on saadaval traditsioonilistelt pankadelt, krediidiühistutelt ja veebilaenuandjatelt. Nende laenude intressimäärad on tavaliselt madalamad kui krediitkaartide intressimäärad. Tavalised laenusummad jäävad vahemikku 250–100 000 dollarit.

Rahalaenu taotlemisel peaksite enne laenu vormistamist tutvuma laenutingimustega. Laenudel on tavaliselt minimaalne ja maksimaalne tagasimakse tähtaeg. Mõned laenuandjad võivad siiski nõuda ennetähtaegse tagasimaksmise eest tasu. Laenu ennetähtaegse tagasimaksmise eeliste hulka kuuluvad väiksemad tagasimaksed ja lisaintresside eemaldamine. Valida saab ka järelmaksu laenu, mis võimaldab tagasimakset mitme aasta peale hajutada. Mida pikem on teie tagasimakse tähtaeg, seda väiksemad on igakuised maksed.

Enne laenu taotlemist peaksite alati ringi ostma. Veenduge, et teie kasutatav laenuandja on hea mainega ja turvaline. Samuti peaksite valima parima rahalaenu tüübi, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele. Näiteks kui sul on hädasti vaja sularaha, tuleks otsida kiirlaen, suurema summa korral aga taotleda järelmaksu. Kui teil on hea krediit ja saate laenu kiiresti tagasi maksta, peaksite kaaluma krediidiliini taotlemist.

Interneti-laenuandja valimisel on laenu saamisel palju eeliseid. Paljud Interneti-laenuandjad saavad teile kiire heakskiidu anda. Mõnikord võite saada vajaliku raha samal päeval. Seejärel saate oma kulud kiiresti ja lihtsalt tasuda. Nii ei pea te muretsema nädalate või kuude pärast vajaliku raha saamiseks. Kui teil pole head krediidiskoori või kõrget sissetulekut, võib veebipõhine laenuandja olla teile parem valik.

Laenuandjalt raha laenates pead olema teadlik erinevatest tasudest ja intressimääradest. Mõned laenuandjad võivad nõuda teie taotluse töötlemise eest algatamistasu. Need tasud võetakse sageli laenu põhisummast enne selle väljastamist. Siiski peate ikkagi kogu laenusumma tagasi maksma. Mõned laenuandjad võimaldavad teil kombineerida mitme laenu makseid. Nii saate teha iga kuu ühe makse ning te ei pea muretsema mitme makse ja intressi pärast.